Jesteś tu ponieważ chcesz być najlepszym właścicielem dla Swojego psa. Obiecuję, że Jeśli zapoznasz się z treścią tej strony, będziesz wiedzieć wszystko co potrzeba o legowiskach. Jakie wybierać, aby były idealne dla psa. Jakich unikać, aby nie zrobić wtopy. Nie stracić pieniędzy i czasu na uciążliwe zwroty.

Zaczynamy:

Na to jak pies odbiera legowisko mają wpływ 3 czynniki:

 

 


Ortopedyczne

 

Bezpieczne

 

 

Delikatne

Zapewnij miękki wypoczynek swojemu pupilowi


Jak odrzucić 99,99% legowisk już na starcie
i od razu wybrać najlepsze?

Nieważne czy wybierasz pierwsze czy dziesiąte legowisko, za każdym razem zastanawiasz się: Co będzie najlepsze dla mojego psa? Ilość wyboru w internecie wcale tego nie ułatwia. Prawda? No bo czym to wszystko, tak naprawdę, się od siebie różni...

W BuenoPet przetestowaliśmy każdy rodzaj posłań: Od tych z łuską gryki, legowiska magnetyczne po te najtańsze z Chińskich sklepów. Problem jest taki, że to nie one są najwygodniejsze. Albo nie są wystarczająco miękkie, albo są zbyt miękkie. Takie rozlazłe, co szkodzi psu i powoduje schorzenia stawów. Są jeszcze te szeleszczące, wydają irytujący dźwięk, przy każdym ruchu pupila. Inne znowu wydzielają chemiczną woń taniego materiału, a to wszystko odstrasza psa. Odpoczywa wszędzie, tylko nie tam gdzie tego chcesz. W końcu sama zaczynasz wątpić czy dobrze wybrałaś i tak się zaczyna poszukiwanie kolejnego posłania, zdarzyło Ci się to?

 

Jeśli tak, to właśnie dla Ciebie powstało Legowisko Miękkie&Wygodne.


Miękkie&Wygodne łączy ze sobą trzy najważniejsze aspekty,
o których pisałam wcześniej.

Co mówią inni opiekunowie?

Obejrzyj galerię produktu

Legowisko Miękkie&Wygodne NIE jest dla Ciebie jeśli:

  1. Pies śpi gdzie popadnie i nie lubi spać na łóżkach czy legowiskach. (wtedy to bez sensu.)
  2. Uważasz, że pies nie ma prawa mieć wygórowanych potrzeb i nie należy go rozpieszczać, bo pies to zwykłe zwierze, a nie członek rodziny. (Odpuść, to nie jest strona dla Ciebie.)
  3. Twój pies jest mega aktywnym psem podwórkowym, który często i bardzo „solidnie” brudzi legowiska w błocie i ziemi. (Przykro mi ale to się nie sprawdzi.)

Jeśli którekolwiek zdanie z powyższych jest prawdziwe, to nie jest to legowisko dla Ciebie :)
i to jest w porządku! Natomiast:

Legowisko Miękkie&Wygodne JEST dla Ciebie jeśli:

  1. Twój pies okupuje wszystkie miękkie i przytulne powierzchnie w domu, zachowuje się jak arystokracja bo byle gdzie się nie położy. (Ciesz się tym, wiesz czego Twój pies potrzebuje, teraz masz z górki.)
  2. Uwielbiasz rozpieszczać psa i pupil jest Twoim oczkiem w głowie. (No i świetnie!)
  3. Gdy opowiadasz jak dbasz o psa to rodzina i znajomi pukają się w czoło lub z grzeczności milczą. (Też tak mam i jest nas naprawdę całkiem sporo. Trzymajmy się razem!)

Jeżeli już teraz jesteś przekonana :)


Nie wiem czy potrzebuje kolejnego
„Gadżetu” dla zwierzątka…

Zamów legowisko miękkie&wygodne
dla swojego pupila