Bueno Pet

Kochamy Zwierzęta


Wiemy jak wielką miłością człowiek jest w stanie obdarzyć zwierzę. Sami kochamy i troszczymy się o 3 nasze psy. To właśnie troska zaprowadziła nas do miejsca, w którym teraz się znajdujemy. Nasze czworonogi miały problemy ze stawami, a my chcieliśmy znaleźć dla nich jak najlepsze legowiska. Takie, które choć minimalnie będą niwelowały ich problem. Niestety, to było trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Dlatego postanowiliśmy sami stworzyć to, czego potrzebują nasze zwierzęta.

Kierowaliśmy się zasadą: To zwierzęta decydują, co jest dla nich wygodne, nie człowiek. To podejście okazało się to być strzałem w dziesiątkę!

Po wielu próbach i sprawdzianach w praktyce stworzyliśmy piękne, komfortowe i wytrzymałe legowiska, które kochają zwierzęta i podziwają ludzie. A teraz?

Naszą misją jest sprawić by radość, zdrowie i wygodny sen zagościły w życiu milionów zwierząt.Jesteśmy w 100% polską firmą

Troska o środowisko


Środowisko jest dla Ciebie ważne? Mamy tak samo, jak Ty!

W fabryce dbamy o to, by cały proces produkcji przebiegał w warunkach bezpiecznych dla środowiska.

Ostatnie decyzje, które podjęliśmy, sprawiły, że zwiększyliśmy efektywność wykorzystania materiału o 20%, to oznacza, że mniej materiału ląduje w koszu.

Wierzymy, że prowadząc działalność ważne jest to, by kierować się filozofią, która uwzględnia wpływ produkcji na to, co nas otacza. Chcemy też dać przykład innym firmom, że można i warto iść w tym kierunku.

Jeśli środowisko jest dla Ciebie tak samo ważne, jak dla nas, to wiedz, że wybierając BuenoPet, wybierasz produkty, które zostały stworzone z myślą o przyrodzie wokół Ciebie.

Wspieramy zwierzęta ze schronisk


Kochamy wszystkie zwierzęta całym sercem. I gdybyśmy tylko mogli, to przygarnęlibyśmy do siebie wszystkie czworonogi ze schroniska.

Na szczęście znaleźliśmy inny sposób na to, aby im pomóc!

Każdego roku zawozimy do schronisk legowiska, karmy i regularnie organizujemy zbiórki na inne niezbędne akcesoria.

Kupując legowisko Bueno Pet masz pewność, że pomagasz nie tylko swojemu kochanemu zwierzakowi mieć wygodne miejsce w domu, pomagasz równiem tym zwierzętom. Bo każdy zakup to dodatkowa pomoc.

Przejdź do sklepu i wybierz idealne legowisko BuenoPet